• Wpisów:530
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 15:16
  • Licznik odwiedzin:19 546 / 2081 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Może dla Ciebie to dziwne, ale w trudnych chwilach lubię być sama. Lubię założyć słuchawki na uszy, puścić piosenki dające mi do myślenia i rozmyślać.. Możesz twierdzić, że pogłębiam się w to wszystko jeszcze bardziej, ale mi to pomaga. W myślach tylko ten cały syf, który co chwile zagłusza muzyka. Lubię, to. Cholernie mocno lubię. Odpocząć od świata, i zostać sama z moimi problemami
 

 
“Gdy upadasz, tak trudno jest się podnieść. Gdy płaczesz, tak trudno się otrząsnąć. Gdy kochasz, tak trudno przestać.”
 

 
To cholerne uczucie, kiedy wydaje Ci się, że masz coś w dupie, a tak naprawdę boli Cię to zajebiście mocno.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Najgorsze jest to , gdy opuszcza Cię przyjaciel.
Po tylu wspólnych odjebach , nocach , dniach , łzach , śmiechu , smutku , radości , szczęścia , czy depresji.
Najgorsze jest to , jak wymienia Cię na innych , nowszych. tych popularnych , znanych w całym mieście , bo Ty po prostu może jesteś już nudna.
Zajebiste uczucie , co nie ?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
- Czemu Taka Jesteś .?
- Jaka .?
- Udajesz twardą i szczęśliwą, ale naprawdę nie dajesz sobie rady i płaczesz .
- Bo nauczyłam się , że bycie sobą to za mało .?
 

 
Ustawiłaś opis KC i uważasz, że to jest miłość? mylisz się maleńka. miłość jest wtedy gdy on patrząc w twoje oczy widzi w nich za każdym razem coś innego, coś co coraz bardziej go przyciąga a zarazem inspiruje. miłość jest wtedy gdy dotyka cię , a ty nie czujesz ani trochę skrępowania. miłość jest wtedy gdy ufasz mu bezgranicznie , a on tobie. nie wszczynacie kłótni o to , że spędziliście osobno wieczór w nie wiadomo jakim towarzystwie. miłość jest wtedy gdy mówiąc mu : obawiam się .. nie musisz kończyć , a on wie , że ma być wtedy przy tobie. miłość jest wtedy , kiedy na dworze jest bardzo zimno , on ściąga bluze i daje ją tobie, abyś tylko nie zmarzła. miłość jest wtedy, gdy ty płaczesz, on nie mówi ci : będzie dobrze tylko stara się zrozumieć dlaczego jest na tyle źle , że płaczesz . rozumiesz już na czym polega miłość?
 

 
Najgorsze są chwile, kiedy wolisz umrzeć, niż żyć. Właśnie. Wtedy żyjesz tylko dlatego, że musisz a nie dlatego, że chcesz.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Właśnie w tej sekundzie ktoś umarł. W tej sekundzie ktoś się narodził. W tej sekundzie ktoś walczy o coś, co ma każdy z nas, coś co jest tak naprawdę najważniejsze - życie. Przyznaj się, czekasz na coś, co tak naprawdę nigdy się nie wydarzy. Przyznaj się, że nie umiesz docenić tego, na co właśnie patrzysz. Nie umiesz zadbać o siebie, a tym bardziej o drugiego człowieka. Pogłębiająca się rana na Twoim sercu mogłaby być zaszyta, gdybyś tylko chciał. Uważnie spójrz na swoje odbicie w lustrze i zadaj sobie pytanie - czy jesteś szczęśliwy? Zwolnij, zastanów się i żyj chwilą. Ciesz się każdą sekundą, jakby to była ostatnia.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Pamiętaj nie zmieniaj się dla niego. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Jeżeli on nie pokocha ciebie, twoich wad, to nie jest dla Ciebie, nie jest Ciebie wart. Proste. Bądź taka jaka jesteś. A jesteś niezwykła, musisz tylko w to uwierzyć. Trafisz na pewno na kogoś, kto pokocha cie w 100%. I będziesz dla niego ideałem, jedynym sensem życia'
 

 
Wszyscy mają blizny. Wszyscy mają historię.
 

 
Zdaję sobie sprawę, że życie mi ucieka.
Staram się doceniać każdego człowieka.
Nie wiesz, co jest pięć, to skumaj ten temat.
Życie to nie bajka, masz dużo do stracenia.

 

 
Tak ciężko być silnym, gdy się za kimś tęskni. ; (
 

 
Mam takie schizy, że leżąc wieczorami na łóżku, w pustym pokoju zaczynam myśleć czy ktoś mnie jeszcze potrzebuje, czy komuś gdzieś tam w najmniejszym zakamarku serca choć trochę na mnie zależy. Czasami ot tak po prostu, po moich policzkach spływają łzy, to weszło mi już w nawyk, bo wracam do wspomnień, bo myślę o tym co bolało mnie najbardziej, kto zadał mi ból, a kogo ja skrzywdziłam. Czasami wydaje mi się że nie mam dla kogo istnieć. Myślę, kim jestem w tym swoim " życiu " którego scenariusza nigdy nie zrozumiem. To bezsensowne, ale myślę o tym, wiedząc że nie uzyskam żadnej odpowiedzi, bo sama sobie odpowiedzieć nie umiem, a nie ma drugiej osoby która miała by odwagę powiedzieć mi nawet najgorszą prawdę.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Kilka słów piosenki. Miliony łez.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
Zaufanie się zdobywa , nie dostaje w prezencie.
 

 
Nagle dotarło do mnie, że nie będzie już tak jak kiedyś. Zmieniłam się. Nie wiem czy na lepsze. Niektórych ta zmiana pewnie niezadowoli. Dziś otworzyłam archiwum. Zaczęłam czytać nasze rozmowy. Z każdą rozmową wracały wszystkie wspomnienia. Coraz więcej wspomnień. Łzy napłynęły mi do oczu, bo wiedziałam, że tak już nie będzie. Kiedyś byłam zbyt słaba żeby usunąć wspomnienia. Codziennie się nimi dławiłam. Żyłam przeszłością, żyłam Tobą. Dziś stwierdziłam, że już nie warto. Dlaczego? Bo wiem, że straciłam coś, co już nie wróci. Nie, nie chodzi tu o Ciebie. Straciłam cząstkę siebie. Straciłam zaufanie. Zaufanie, którym kiedyś darzyłam ludzi. Wszystko, co mnie cieszyło odeszło, wszystko, co kochałam zostawiło mnie samej sobie. Pomimo wszystko dziękuje za to, że przez chwile mogłam być szczęśliwa.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Przypadkowa znajomość czasem potrafi dać Nam więcej szczęścia, niż ta na którą czekaliśmy z utęsknieniem. ♥
 

 
Bo prawdziwy przyjaciel jest z Tobą gdy go naprawdę potrzebujesz ... A nie zostawia Cię w najtrudniejszych chwilach . ♥
 

 
Uwielbiam obserwować cię na lekcjach w szkole , ale jeszcze bardziej to jak udajesz , że tego nie widzisz .
 

 
Chce słyszeć la la la la la love you, mów mi la la la la la love you, mów mi la la la la la love you. ♥
 

 
Byłeś tak wkurwiony ,a ja wiedząc to denerwowałam Cię jeszcze bardziej. Popychałam ,wyzywałam chociaż wiedziałam ,że mógłbyś mnie w każdej chwili uderzyć. Nie bałam się . Kazałam wręcz namawiałam Cię żebyś to zrobił. Chcąc pobudzić w Tobie jeszcze większy agresor powiedziałam ,że Cię zdradziłam. Byłam przygotowana na najgorsze. Jednak Ty uspokoiłeś się ,opanowałeś furie. Moje ręce ,które trzymałeś w nadgarstkach żeby uchronić się od kolejnych uderzeń położyłeś sobie na ramieniu. Wtuliłeś się we mnie jak bezbronne dziecko mocząc przy tym moją koszulkę i włosy łzami...Nastała cisza. Nie było już słychać serc ,które kilka sekund wcześniej waliły jak oszalałe. Oba pękły w tym samym momencie.
 

 
Witaj w XXI wieku, gdzie "na zawsze" trwa od kilku dni do kilku tygodni.
Gdzie "kocham" stało się zwykłym słowem rzucanym na wiatr,
a "miłość" to pisanie na gg i zmienienie statusu związku na facebook'u.
Gdzie skąpo ubrane nastolatki puszczają się
na lewo i prawo myśląc, że są dorosłe.
Gdzie młodzież nie wyobraża sobie imprezy bez alkoholu.
Gdzie pokemony Cię 'lofciają', a od dresów możesz dostać wpierdol.
Rodzinę widzisz tylko rano przed pójściem do szkoły i wieczorem przed snem.
Twoja sympatia obściskuje się na boku z kimś innym,
a najlepsza przyjaciółka obgaduje Cię za Twoimi plecami.
Reszta ma po prostu na Ciebie wyjebane. Piękne czasy, nieprawdaż?