• Wpisów:530
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 15:16
  • Licznik odwiedzin:19 545 / 2081 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Wyszła na balkon , usiadła na zimnych kafelkach pod gołym niebem , wyszukała papierosa i zaciągała się z całych sił , przed oczami było szaro od nikotynowego dymu , po policzkach spływały jej łzy . w sercu czuła kłucie i niewyobrażalny ból , pragnęła być bardzo blisko niego . w głowie jej się kręciło , oczy piekły . nie mogła zrobić nic . wiedziała przecież , że on nigdy nie będzie jej .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
I mimo wszystko dalej mi na nim cholernie zależy , pomimo litrów wylanych łez , pomimo momentów załamania , pomimo tego , że jestem mu kompletnie obojętna .
 

 
Kiedy byłam w podstawówce , kazano napisać kim będę gdy dorosnę . napisałam więc " szczęśliwa " . powiedzieli , że nie zrozumiałam o co chodziło w zadaniu . ja odpowiedziałam , że nie zrozumieli o co chodzi w życiu .
 

 
`Spoglądasz w lustro . widzisz przekrwione , podkrążone oczy , czarne smugi na policzkach od tuszu do rzęs , popękane usta i roztrzepane włosy . efekty uboczne nieodwzajemnionej miłości .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
- nadal go kochasz .. .
- nie .. .
- kłamiesz !
- nie !
- i tak wiem , że nadal go kochasz .. .
- nie !
- dlaczego kłamiesz ?
- nie kłamię .. .
- kłamiesz !
- ile razy mam powtarzać , że " nie " !
- tyle , aż w końcu sama w to uwierzysz .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 
Nie zakochała się w chłopaku z plakatu , ze snu , czy z własnej wyobraźni . zakochała się w chłopaku , który istnieje . ale to też było bez sensu .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 
Czasem po prostu nie rozumiem sama siebie , bo wystarczy , że tylko się uśmiechniesz w moją stronę , a ja mam uczucie , że uginają mi się nogi i brakuje powietrza . no i co ty w sobie takiego masz ?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Najbardziej boli, kiedy kłócisz się z kimś, na kim Ci naprawdę zależy.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Mówisz, że masz dość? To spójrz na tego pijaka pod sklepem, który ma tylko butelkę, która ma na etykiecie ma jakieś procenty i tylko w tym widzi sens. Spójrz na te wszystkie samotne, opuszczone dzieci, umierające z głodu. Spójrz na otaczający Cię świat, a dopiero później mów, że nie masz siły by żyć.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (10) ›
 

 
Problemy są po to by zdać sobie sprawę, jak bardzo nam na czymś zależy.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Uśmiech to tęcza - widoczny symbol nadziei, rozświetlający mroczne zakamarki ludzkiego życia.
 

 
Widziałam w moim życiu setki uśmiechów, ale żaden nie przyspieszył bicia mego serca tak jak Twój.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
On . 6 literek imienia zmieniły Mój światopogląd. Jego poczucie humoru , czasem drwiny jest dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiam dołeczki na Jego twarzy kiedy się uśmiecha. Jego śmieszny ton mówienia , Jego ciepły głos, a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila , każde słowo jest dla niej najważniejsze , najwspanialsze . Kocham Go mimo i wbrew. Za wszystko.
 

 
Życie nie zawsze jest takie jak byśmy chcieli. Na pewno nie jest różowe i przez różowe okulary też nie da się na nie patrzeć. Bo mimo nich widać cały brud tego świata. Nie jest też zielone, a przecież powinno być, bo to kolor nadziei. Ale i nie przesadzajmy w drugą stronę. Nie jest czarno białe, bo przecież zdarzają się jakieś przebłyski żółtego słońca. Życie jest w odcieniach szarości lecz ma też kilka pastelowych barw. Tak jak na starej fotografii, gdy dopiero wchodziły kolory.
 

 
Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Myślę, że nie można całkowicie zapomnieć. Człowiek świadomie nie powraca do przykrych chwil, by okłamywać samego siebie, że nie pamięta. Kiedyś jednak, gdy przychodzi moment, w którym musi pocieszyć bliźniego, mówi: "nie płacz, zapomnisz, tak jak ja zapomniałem o.." , w ten sposób udowadnia, że nadal pamięta.
 

 
- Dlaczego mam zatem słuchać serca?
- Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz, o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie.
 

 
Ja się od niego nie uzależniłam. Ja tylko zdążyłam już pokochać wszystkie jego wady i zakochać się w jego każdej niedoskonałości.
 

 
“Nie musiała rozumieć sensu życia, wystarczyło spotkać Kogoś, kto go zna. A potem zasnąć w Jego ramionach jak dziecko, które wie, że ktoś silniejszy od niego chroni je przed wszelkim złem i niebezpieczeństwami.”
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Tylko to że ciebie nie ma, tylko to że jesteś snem, tylko to że muszę odejść,
tylko to, że nie ma mnie .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Bo świat zapomina co w ludziach jest ważne.
 

 
Chciałabym żeby wszystko było tak jak dawniej. te same uczucia, te same osoby.
 

 
Gdy wracam do wspomnień z Tobą na mojej twarzy pojawia się uśmiech, bo na pewno były to cudowne chwile, ale zaraz potem do oczu napływają mi łzy, gdyż uświadamiam sobie, że pewnie już nigdy nie powrócą.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›