• Wpisów:530
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 15:16
  • Licznik odwiedzin:19 548 / 2081 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Wzięła garść tabletek, bo to nic nie boli, połykając wszystkie zasnęła powoli.
 

 
Coś pękło, kiedy przyszła codzienność i wiesz co? Zaczęli żyć na odpierdol.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (13) ›
 

 
Czasem człowiek zmienia zdanie, czasem zdanie zmienia człowieka.
 

 
Najtrudniej jest zaczynać wszystko od nowa . szczególnie gdy pierwszy samodzielny oddech powoduje ból , a zimne powietrze pali płuca .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (27) ›
 

 
Chcesz zrozumieć, czym jest rok życia? Zapytaj o to studenta, który oblał roczny egzamin. Czym jest miesiąc życia, powie Ci matka, która wydała na świat wcześniaka, i czeka, by wyjęto go z inkubatora, bo dopiero wówczas będzie mogła przytulić swoje maleństwo. Zapytaj, co znaczy tydzień robotnika pracującego na utrzymanie rodziny w fabryce, albo kopalni. Czym jest dzień, powiedzą Ci rozdzielani kochankowie, czekający na kolejne spotkanie. Co znaczy godzina, wie człowiek cierpiący na klaustrofobię, kiedy utknie w zepsutej windzie. Wagę sekundy poznasz, patrząc w oczy człowieka, który uniknął wypadku samochodowego, o ułamek sekundy pytaj biegacza, który zdobył na igrzyskach olimpijskich srebrny medal, a nie ten złoty, o którym marzył przez całe życie. Życie to magia
 

 
Masz to szczęście, którym możesz się podzielić teraz, masz dar od losu, który jednym daje innym zabiera. To takie proste ,możesz czynić tyle dobra, tak wiele można zdziałać i tak wiele tu zależy od nas. ♥

 

 
Koncentruj się bardziej na własnym charakterze niż na własnej reputacji, ponieważ charakter stanowi o tym, kim naprawdę jesteś, a reputacja to jedynie to kim jesteś w oczach innych ludzi...
 

 
Na stole stały cztery świeczki. Pierwsza rzekła nagle:"jestem dobrem - ludzie już mnie nie potrzebują, wiec mogę zgasnąć..". Druga świeczka dodała:"jestem sprawiedliwością, dziś nikt mnie już nie potrzebuje!" Obie świeczki zgasły.. Trzecia, zasmucona rzekła: "jestem miłością - na mnie ludzie mają coraz mniej czasu, wiec i ja zgasnę...". Trzy świeczki zgasły. Do pokoju weszła młoda kobieta i ze smutkiem popatrzyła na zgaszone świeczki. Czwarta świeczka odpowiedziała:"nie martw się, jestem nadzieją, póki ja istnieje wszystko można zacząć od nowa..."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
Los nigdy nie ma dość. Jeżeli dostaliśmy już małego kopniaka od niego to będzie kopał jeszcze mocniej, aż nie dopnie swego. Czasami nie mamy już sił, ale trwamy w tym bólu. Trwamy, bo jest przy nas mała, niepozorna nadzieja. Jest zbyt drobna, żeby mogła wyjść naprzeciw losowi i stoczyć z nim walkę, przecież wiadomo, że przegra...'
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 
Podczas gdy większość ludzi myśli, że o naszych czynach decyduje mózg, często to nasze serce jest głównym dowodzącym. Może sprawić, że robimy najbardziej szalone rzeczy. Ale również może sprawić, że damy się ponieść nowym przygodom. Bo gdy otwieramy serce, możemy odkryć świat miłości.. I zostać miło zaskoczonym przez tych, którzy są już obecni w naszym życiu. Ale, niestety, nasze serca są bardzo wrażliwe. A gdy zostają złamane, wszystko wokół rozpada się na kawałki.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę? Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań. Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości. Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (13) ›
 

 
Jest tylko jeden sposób na szczęście: żyć dla innych.
 

 
Witamy w XXI wieku, gdzie średnik i gwiazdka zastępuje pocałunek, znak mniejszości i liczba trzy jest symbolem miłości, gdzie zrywa się przez sms, a komunikator GG zastępuje godzinne rozmowy w cztery oczy.
 

 
Zrozumiałam , jak bardzo można się pomylić , patrząc ludziom w oczy .
 

 
My dziewczyny kiedy wracamy do domu upinamy nasze proste włosy w roztrzepanego koka . zmywamy makijaż z twarzy , a sztuczny uśmiech w to co naprawdę czujemy . nowa bluzka zamienia się na jakąś zwykłą za dużą bluzę , a rurki w leginsy . buty zmieniamy na ciepłe skarpetki . kiedy jesteśmy w domu nie poznalibyście nas .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Zaryzykujmy . Splećmy nasze dłonie . Pójdźmy razem w świat .
 

 
Wyjść i nie wrócić kurwa . pójść na dworzec , położyć się na torach i czekać na wybawicielski pociąg . mieć wyjebane na wszystko i na wszystkich . na tych , którzy mają czelność nazywać się naszymi ' przyjaciółmi ' . spierdolić z tego świata . ziemia osuwa mi się spod nóg , rozumiesz ? jebana bezradność i desperacja .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Czasem po prostu chciałabym wrócić do czasów wczesnego dzieciństwa . kiedy słowo " gówno " było największym przekleństwem , jedynym zmartwieniem były potwory wychodzące z szafy , a ulubionym zajęciem ustawianie życia lalkom barbie .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Mamy prawo popełniać w życiu wiele błędów , oprócz jednego : tego , który niszczy nas samych .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Idąc ciemną ulicą w deszczu , w przemoczonych ubraniach i ociekającym po twarzy makijażu , rozmyślała czemu sobie tak rozpieprza życie . '
 

 
Biorę udział w konkursie http://obsessionn.pinger.pl/ mam nr 8 ; ) Jeżeli komuś podoba się Mój blog możecie zagłosować ; )
Z góry Dziękuję ; *


Kochani; )

Chciałabym również wam podziękować za 5000 tysięcy wejść ; )
I za wszystkie komentarze i za miłe słowa od Was; *

Karolcia . ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Rzucała wszystkim , co wpadło w jej kruche dłonie , rozwalając każdy z przedmiotów o ścianę . miała władzę nad wszystkim poza sobą . podświadomość nie pozwalała jej zapomnieć . nocami zwijała się z bólu , bo przecież nic nie boli tak bardzo , jak świadomość ulatniającego się szczęścia .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Bo najgorsze jest przeczucie kiedy wiesz , że się nie uda , a mimo wszystko z dnia na dzień bardziej go kochasz .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
. ważne jest , aby pozwolić pewnym rzeczom odejść , uwolnić się od nich , odciąć , zamknąć cykl . nie z powodu dumy , słabości , czy pychy , ale po prostu dlatego , że na coś już nie ma miejsca w twoim życiu . zamknij drzwi , zmień płytę , posprzątaj dom , strzepnij kurz . przestań być tym , kim nie jesteś . bądź tym , kim jesteś . musisz zrozumieć , że to nie jest gra zaznaczonymi kartami. raz wygrywamy , raz przegrywamy . nie oczekuj , że inni ci coś zwrócą , docenią twój wysiłek , odkryją twój geniusz , odwzajemnią twoją miłość .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›